محل تبلیغات شما

خداوکیلی تکثیر کنید. اگه عشق ایرانی بودن دارید

به رسم غرب وحشی (آمریکا)!

هشتاد میلیون دلار جایزه برای سر ترامپ !

هر ایرانی یک دلار بزاره میشه هشتاد میلیون دلار؟؟؟  فکر خوبیه نه؟ عجب بازدارندگی ای بشه به رسم خودِ وحشیشون! من به شخصه 20 دلار میزارم. نقدا همین الان. فقط دمتون گرم یه شماره حساب سپاه قدس اعلام کنه .

حالا فکر کن چی بشه . اگه این تفکر . داستان بشه بپیچه جهانی بشه !!! ترامپ حتما دیگه شب جاشو خیس می کنه نه؟

پ ن : از اولش از این ترامپ خوشم میومد خوب یادمه اولین جمله ای که گفتم ازش: چهره واقعی امریکا رو این لعنتی فقط  نشون میده.

پ ن : چقدر بدبختیم که وزیر امور خارجه ی ما سی سال توی امریکا زندگی کرده به نظرتون اون بیشتر چه درکی از زندگی و مشکلات و نداشتن و داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پ ن : مسئولین هم "مسئولند" و باید پیش درگاه خدا پاسخگو باشند بخاطر همه کم کاری های فرهنگی و انحرافات اقتصادی و ی ای که بار اوردند. حلال نیستند خلاص

پ ن : بگو شدیم جای "بنفش" ما "لجنی" یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پ ن : لعنت به مخترع پول که باعث فروختن غیرت خون ایرانی به "فرهنگ غربی" شده لعنت.

پ ن : خداوکیلی دیگه چشماتو باز کنین به شعار رای ندین به شعور رای بدین.

پ ن : لعنت به منحرف کننده ی شالوده ی فرهنگی در جامعه . سیستم برده داری نوین . نگی مردانگی وامانگی . همه اش برده داری همه اش برده داری اه

پ ن : یک قصاص کافی نیست  1- نا امن شدن فضا برای هر امریکایی در منطقه 2- نا امن شدن کل اسراعیل. هر روز سیصد و سیزده موشک به اسراعیل تا آمریکا دردش بیاید 3- حمله به کاخ سفید باید یک هواپیما بره توی کاخ سفید. پرچمشون بیاد پایین 4- کُشتن ترامپ  هر طوری هرجایی 5- جنگ تمام عیار (من از جنگ نمیترسم). وی ویل اِند ایت . خلاص.

پ ن : جَنَم باید داشت.

پ ن : غیرت گل محمد توی کلیدر   همه ی اصلاح طلبها بیشتره .

پ ن : خدایا . به من "عشق" بده.

پ ن : منم باید برم باید برم سَرَم بره . نزارم هیچ حرامی سمت حرم بره .

پ ن : یکی گفت : نکند این شهادت "نفس زکیه" بوده باشد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!! هیچ آماده ایم؟

پ ن : کاش مردم بخوان!!!

دِربی نه ... دَر بی کلاسیکو

من چشمهایش را بست و به آرامی اندیشید

در تفنگ رفاه ، باید تیر تولید و اشتغال گذاشت ...

ن ,پ ,ترامپ ,بشه ,ی ,لعنت ,پ ن ,برده داری ,برای سر ,ای که ,باید برم

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

آثار مکتوب بهروز شهرکی